ساخت وبلاگ رایگان

سایت وبلاگدهی فارسی با امکانات حرفه ای و رایگان با قالب های جدید

بک لینک قوی
خرید بک لینک قوی
اطلاعات بیشتر در موردفلای بلاگ...

با سلام
سایت فلای بلاگ به طور رسمی از تاریخ 10 آبان ماه سال 1395 شروع به کار کرد.
هدف از فعالیت سایت ایجاد یک محیط وبلاگ نویسی حرفه ای برای فارسی زبانان که سعی شده بر اساس نیازهای وبلاگ نویسی کاربران پیش بریم و امکاناتی برای کاربران ارائه بدیم که مدیریت کامل یک سایت رو داشته باشند که روز به روز در حال تغییر و توسعه این سیستم هستیم.
و خیلی خوشحالیم که در طول این مدت توانسته ایم بهترین خدمات و امکانات را به کاربران ارائه بدیم و امیدواریم این پیشرفت همین طور ادامه داشته باشه.
پدیده وبلاگ و وبلاگ نویسی(سایت)با استقبال خوبی میان فارسی زبانان روبرو شده است و سایت فلای بلاگ با توجه به همین موضوع و با هدف ایجاد بستر و ابزاری مناسب برای ایجاد و مدیریت سایتها تاسیس شده است.هدف نهایی و بلند مدت سایت فلای بلاگ میزبانی از هزاران سایت و سایت نویس است و بدیهی است که رسیدن به چنین هدفی دقت و تلاش فراوانی را می طلبد.فلای بلاگ در ابتدای راه است و آنچه از آن مطمئن هستیم علاقه و اراده ما برای ارائه خدماتی مطمئن به وبلاگ نویسان فارسی زبان است و امیدواریم کاربران فلای بلاگ نیز در رسیدن به چنین هدفی ما را یاری کنند.

طراحی سایت
سایت فلای بلاگ به گونه ای طراحی شده است که برای هر نوع کاربری با سهولت مدیریت میشود.
در طراحی سايت به سبکی و سادگی سايت در عين حال حرفه ای بودن توجه بسياری شده است که اين امر باعث شده راحتی کاربر در حين استفاده از پنل کاربری بسیار ملموس باشد.

معرفی مدیران
1506